RICH CLEANSING

final-facial.jpg

Для того, щоб шкіра якомога довше зберігала здоровий колір, потрібно регулярно за нею доглядати у косметологічному кабінеті. Професійне очищення шкіри є найважливішою умовою для збереження її молодості та краси.

Rich cleansing – процедура, яка включає в себе всі етапи правильного, глибокого очищення шкіри обличчя, з використанням найсучасніших косметичних засобів, які сприяють, перш за все, нормалізації гідроліпідного балансу шкіри обличчя (оптимальне співвідношення жиру і вологи).

Після процедури шкіра набуває свіжості, підтягнутості, помітно вирівнюється її тон. По відчуттях – шкіра дихає.

 

Етапи процедури:

 1. Вмивання – ексфоліатор підбирається фахівцем по типу шкіри, шляхом мікроемульгування видаляє забруднення і макіяж, не викликаючи відчуття стягнутості. Глибоко очищує пори, покращує доступ кисню, нормалізує процеси природного зволоження шкіри, нейтралізує вільні радикали;
   

 2. Тонізування – безспіртовий тонік, який нормалізує Ph шкіри, миттєво забирає залишки ексфоліатора, очищує і зменшує пори. Завдяки поєднанню очищуючих елементів і мікровідлущуючій дії, завершує етап поверхневого очищення;
   

 3. Глибоке очищення, пілінг – на основі фруктових кислот або ензимів, які, завдяки низькомолекулярності, працюють в найглибших слоях дерми. Це поліпшує мікрорельєф шкіри, робить її більш гладкою, прибирає дрібні зморшки. Омолоджує шкіру, надає їй пружності та свіжого кольору. Зволожує шкіру та активізує внутрішні ресурси дерми.

Масаж обличчя – це вкрай необхідна процедура для підтримання тонусу, еластичності та пружності шкіри. Цим способом ми зможемо призупинити вікові зміни, омолодити шкіру, зняти напругу м’язів обличчя.

Завдяки професійному косметологічному масажу відбувається нормалізація обміну речовин у клітинах, покращення кровообігу, сприяння виведенню продуктів обміну і допомога диханню шкіри, протистояння застою крові, укріплення м’язів тканин.
 

   4. Завершальний крем KLAPP по типу шкіри є невід'ємною частиною масажної процедури.

Він має насичену знежирену формулу, сприяє інтенсивному зволоженню. Компоненти в його складі сприятливо діють на шкіру протягом 24 годин. Використання засобу дає помітні результати буквально відразу. Крем відновлює захисний бар'єр шкіри, уповільнює процес її старіння.

Процедура має ефект антистресу та ліфтингу шкіри. Підходить для будь-якого віку.

 

Тривалість: 45-50 хвилин.

 

Протипоказання:

• Підвищена температура тіла;

• Шкірні захворювання, в т.ч. герпес, псоріаз, нейродерміт;

• Загострення хронічних захворювань;

• Висипання на шкірі пустульозного характеру;

• Видимі пошкодження шкіри;

• Вагітність та лактація;

• Імунодепресивні стани та аутоімунні захворювання в стадії загострення.

Anti-Age

Заповнення Зморшок

anna-gabi-cynthia.jpg

Зморшки обличчя – ворог всіх, без винятку, дам, що стежать за зовнішністю. З одного боку, емоції наповнюють наше життя барвами, роблять його цікавим і повноцінним, а з іншого – додають нашій зовнішності років, залишаючи на обличчі «гусячі лапки», «зморшки гніву» та «кисетні заломи навколо рота».

Процедура "Заповнення Зморшок" – моделююча процедура на основі сучасних та активних «Anti-Age» препаратів KLAPP. Мета такого візиту в салон – інтенсивне омолодження зрілої шкіри з формуванням стійкого, видимого ліфтингу. Упродовж курсу процедур шкіра глибоко насичується високоактивними речовинами для зміцнення власних колагенових структур, підвищення їхньої міцності та еластичності. Контур овалу обличчя стає більш чітким, заповнюються зморшки. Шкіра набуває молодого, здорового вигляду.

Підходить як для курсового застосування для досягнення стійкого омолоджуючого ефекту, так і для миттєвого ліфтингу як процедура «на вихід». Рішення – за Вами. 

Етапи процедури:

   1. Anti-Age очищення шкіри обличчя

Для забезпечення максимального ефекту фахівець підбирає засіб з урахуванням особливостей типу шкіри. Основними структурними компонентами очищення є поверхнево-активні речовини. Вони є різними по будові мікрочастками з гідрофільними і гідрофобними полюсами. Вони умовно є бульбашкою з нерозчинним ядром і оболонкою з щетинистих хвостиків, які захоплюють бруд, піт і надлишок жиру та затягують їх всередину, при цьому не дратуючи шкіру, максимально глибоко її очищуючи.

   2. Тонізування

Щоб забрати з обличчя залишки очищення, відновити шкіру від повсякденного стресу й зберегти природний баланс, фахівець використовує лише професійні засоби для тонізування з нейтральним pH, які спеціально розроблені для завершального етапу очищення шкіри. Процедура тонізування надає шкірі можливість дихати та сприяє максимально глибокому впливу вподальшому нанесених препаратів.

   3. Глибоке очищення

Anti-Age пілінг – це особлива процедура глибокого очищення шкіри. Компоненти KLAPP не просто видаляють омертвілі клітини неагресивним методом (слабкими кислотами, лугами, альфа-гідроксікислотами), а містять відновлювальні компоненти, які ремоделюють живі клітини. У результаті такого глибокого очищення прибираються нерівності та навіть дрібні зморшки, і обличчя буквально оновлюється.

Рекомендуємо використовувати салонний пілінг раз на 5-7 днів.

    4. Маска

Маска розроблена спеціально для відновлення втомленої, тьмяної, позбавленої тонусу шкіри, що в'яне. Її компоненти мають унікальні поживні та регенеруючі властивості, дозволяють повернути обличчю чіткість контурів і молодий вигляд. Колаген активно зволожує, регенерує і відшкодовує втрату амінокислот в шкірі, відновлюючи і зміцнюючи її структуру, наповнюючи життєвою силою. Підтягуючи, маска повертає здоровий і молодий вигляд, сяйво та шовковисту м'якість.

   5. Сироватка

Ретельно підібраний комплекс інгредієнтів, що входить до складу сироватки-інгібітора, без хірургічного втручання провокує блокування м'язових скорочень, усуваючи мімічні зморшки, відновлюючи гладкість і пружність шкіри навколо очей і губ.

Комплекс інгредієнтів: усуває мімічні зморшки навколо області очей і губ; забирає темні кола під очима; ефективно бореться з носогубними зморшками; запускає процеси відновлення і омолодження клітин, надаючи шкірі досконалий вигляд.

Застосування сироватки зазвичай відбувається буквально по краплях. Косметична сироватка активно живить і зволожує шкіру, омолоджує і вітамінізує, вирівнює рельєф та оптично зменшує зморшки.

   6. Завершальний крем

Професійний крем-ліфтинг, спеціально підібраний фахівцем для відновлення та розгладження шкіри обличчя та шиї. Гіалуронова кислота, утворюючи на шкірі невидиму мережу, підтягує і зміцнює шкіру обличчя та шиї, відновлює її пружність та еластичність.

 

Результат від процедури:

Шкіра виглядає омолодженою та сяючою, набуває бажану пружність та еластичність, зморшки заповнюються, овал обличчя та контур шиї стають чіткішими.

 

Протипоказання:

• Підвищена температура тіла;

• Шкірні захворювання, в т.ч. герпес, псоріаз, нейродерміт;

• Загострення хронічних захворювань;

• Висипання на шкірі пустульозного характеру;

• Видимі пошкодження шкіри;

• Вагітність та лактація;

• Імунодепресивні стани та аутоімунні захворювання в стадії загострення.

Stop-Пігментація

PIGM.jpg

Гіперпігментація – це нерівномірний розподіл в шкірі пігменту меланін.

Причина появи плям – збій, в результаті якого частина клітин шкіри починає виробляти більше меланіну, ніж раніше. Основні чинники: вплив УФ, гормональний збій, вікові зміни, прийом ліків, травми шкіри.

STOP-ПІГМЕНТАЦІЯ – процедура, яка включає в себе всі етапи догляду за шкірою обличчя, з додаванням інноваційного ексфоліатора, сироватки та маски, які висвітлюють пігментні плями, вирівнюють тон. Після процедури шкіра набуває ліфтингу та оксамитовості.

 

Етапи процедури:

 1. Вмивання – збалансована емульсія, яка глибоко очищує пори, покращує доступ кисню до шкіри, нейтралізує вільні радикали;
   

 2. Тонізування – безспіртовий тонік, який нормалізує Ph шкіри, завершує етап поверхневого очищення;
   

 3. Глибоке очищення, пілінг – на основі ензимів, які вступають в реакцію тільки з ороговілим шаром шкіри, завдяки низькомолекулярності, працює в найглибших слоях дерми, регулює пігментний обмін, висвітлює пігментні плями;
   

 4. Сироватка, що насичена вітамінами А та С, нейтралізує пігментні плями, балансує сінтез меланіну, вирівнює тон шкіри, комплекс амінокіслот робить шкіру пружною та сяючою;
   

 5. Маска на основі вітамінного комплексу активізує процеси омолодження в найглибших слоях дерми. Вітамін С та запатентована інноваційна формула Registril висвітлює наявні пігментні плями та захищає шкіру від порушення пігментного обміну в подальшому;
   

 6. Завершальний крем забезпечує миттєвий ліфтинг ефект та корегування зморшок. Завдяки протеїнам шовку поверхня шкіри стає бездоганною.

 

Тривалість: 45-60 хвилин.

 

Протипоказання:

• Підвищена температура тіла;

• Шкірні захворювання, в т.ч. герпес, псоріаз, нейродерміт;

• Загострення хронічних захворювань;

• Висипання на шкірі пустульозного характеру;

• Видимі пошкодження шкіри;

• Вагітність та лактація;

• Імунодепресивні стани та аутоімунні захворювання в стадії загострення.

All Inclusive

38477230_178038312997422_212124936928074

Збереження молодості обличчя – це якісний, правильно підібраний професійний догляд.

Говорячи про салонний догляд, маємо на увазі процедуру All Inclusive для обличчя, шиї та декольте. Це найпоширеніша, найефективніша та найулюбленіша процедура для клієнтів нашого салона.

Программа All Inclusive для обличчя включає в себе очищення шкіри, тонізування, глибоке очищення - пілінг, косметологічний масаж обличчя, шиї і декольте із застосуванням живильної, наповнюючої або коригуючої ампули KLAPP (сироватку по потребі шкіри індивідуально підбирає фахівець-косметолог).

Етапи процедури:

   1. Очищення шкіри

Може бути 3 видів: ультразвукове (апаратне), комбіноване, механічне. Найпоширеніше і найоптимальніше – комбіноване очищення, оскільки дозволяє отримати максимальний результат, відштовхуючись від потреб шкіри клієнта. Процедура очищення очищує пори, нормалізує бар'єрну функцію, після чого шкіра буквально починає дихати. Чистку рекомендується проводити залежно від стану пор.

   
   2. Тонізування

Безспіртовий тонік, який нормалізує Ph шкіри, миттєво забирає залишки ексфоліатора, очищує і зменшує пори. Завдяки поєднанню очищуючих елементів і мікровідлущуючій дії завершує етап поверхневого очищення;

   
   3. Пілінг

Завдяки пілінгам KLAPP, шкіра оновлюється і підтягується, звужуються пори, зникають дрібні зморшки, згладжуються дрібні шрами, висвітлюється пігментація. Фахівець завжди відштовхується від потреби шкіри клієнта.
 

В процедурі All Inclusive може бути використаний:

 • поверхнево-серединний пілінг, який проводиться з гліколевими (фруктовими) кислотами

 • ензимний пілінг або скраб
   

Спочатку на шкіру наноситься концентрат з фруктовими кислотами, потім знімається і наноситься флюїд "кисень", який наповнює вже відкриті пори. Для завершення процедури на шкіру наноситься живильна маска. Цей вид пілінгу дуже добре очищує пори, позбавляє від пігментних плям, освітлює шкіру. Фруктовий пілінг можна робити і навесні, якщо після нього застосовувати сонцезахисний крем, не відвідувати солярій або пляж.


   4. Маска для обличчя завершує етап масажа (маску по потребі шкіри індивідуально підбирає фахівець-косметолог)


   5. Крем під очі, для обличчя, зони декольте (по потребі шкіри індивідуально підбирає фахівець косметолог)
 

За ефективністю у відновленні і підтриманні молодості обличчя процедурі All Inclusive немає рівних.

Процедура добре відновлює, живить, зволожує шкіру, стимулює роботу м'язів, які підтримують шкіру, висвітлюються темні кола під очима, відбувається коригування повіки, заповнюються зморшки, каркас обличчя набуває ліфтингу та омолодження.

 

Протипоказання:

• Підвищена температура тіла;

• Шкірні захворювання, в т.ч. герпес, псоріаз, нейродерміт;

• Загострення хронічних захворювань;

• Висипання на шкірі пустульозного характеру;

• Видимі пошкодження шкіри;

• Вагітність та лактація;

• Імунодепресивні стани та аутоімунні захворювання в стадії загострення.

Stop-Целюліт

obertyvanie-plenkoy.jpg

Целюліт – це відображення фізіологічних процесів та загального стану організму; показник порушення обмінних процесів в організмі, наявності зашлакованості тканин шкіри.

Целюліт з'являється саме там, де розвивається дисбаланс у життєво-важливому середовищі, що характеризується двома факторами: циркуляцією лімфи, тобто повільним і постійним рухом цієї рідини, а також тканинно-мінеральним балансом, переважно натрію і калію. Недостатня ефективність цих процесів призводить до застійних явищ, які лежать в основі утворення целюліту.

Практично кожна жінка має целюліт. Мало хто знає, що вже в 16 років 90% жінок у тій чи іншій мірі стурбовані проблемами, пов'язаними з погіршенням фігури.

Кожна з нас може скорегувати свою фігуру в кращу сторону, і при цьому не настільки важливі ваш фізичний стан, кількість жирових відкладень на даний момент і навіть вік. Найголовніше – було б бажання.

Програма STOP ЦЕЛЮЛІТ – моделююча фігуру процедура на основі сучасних та активних антіцелюлітних компонентів KLAPP, які забезпечують підтяжку шкіри та вирівнюють її мікрорельєф на 42% вже від першого відвідування салону.

Упродовж курсу обгортань професійні засоби KLAPP глибоко потрапляють в дерму, розщеплюють жирові клітини/конгломерати, шкіра в найглибших шарах насичується високоактивними речовинами для зміцнення власних колагенових структур, підвищення їхньої міцності та еластичності. Контури фігури стають чіткішими і ще більш привабливими.

 

Процедура від KLAPP Cosmetics включає в себе такі варіації:

   1. Глибока детоксикація проблемних ділянок

Основними структурними компонентами очищення є поверхнево-активні речовини. Вони є різними по будові мікрочастками з гідрофільними і гідрофобними полюсами, завдяки чому максимально глибоко очищують поверхню проблемних ділянок. Низькомолекулярний скраб/пілінг на основі ензимів вступає в реакцію тільки з ороговілим шаром шкіри та працює в найглибших шарах дерми. Препарати KLAPP не просто видаляють омертвілі клітини неагресивним методом, а містять відновлювальні компоненти, які ремоделюють живі клітини.

У результаті такого глибокого проникнення очищуючих компонентів вже на етапі детокса помітно прибираються нерівності поверхні шкіри.

 

   2. Антицелюлітне обгортання – процедура, що включає в себе використання професійного термогелю, який завдяки низькомолекулярності потрапляє в найглибші шари дерми, прогріває її та активізує при тому обмінні процеси на клітинному рівні.

За рахунок цього усуваються больові відчуття в області м'язів та суглобів, розщеплюються локальні жирові відкладення, відновлюються еластичність шкіри та надається виражений антицелюлітний ефект.

 

   3. Лімфодренажне обгортання – процедура, призначена для детоксикації та підтяжки шкіри.

Завдяки використанню професійного дренажного крему активізує клітинний обмін та інтенсивно виводить продукти життєдіяльності клітин та надмірну рідину з міжклітинного простору, одночасно ущільнюючи її з ефектом розгладження мікрорельєфу шкіри.

 

Тривалість: 45-55хвилин.

 

Варіації використання професійних косметологічних засобів підбираються фахівцем-косметологом індивідуально згідно потреби та стану вражених целюлітом ділянок шкіри клієнта.

 

Обгортання STOP Целюліт надає моделюючий і detox ефект. Відбувається істотне поліпшення кровопостачання тканин, стимуляція синтезу власного колагену і еластину, зміцнення серединних і глибоких шарів шкіри.

 

В результаті курсового відвідування процедур:

 • зменшується жировий прошарок в зоні колін, стегон, рук, сідниць, живота;

 • згладжується «апельсинова кірка»;

 • поліпшується тонус шкіри і м’язів;

 • мінімізуються хворобливі відчуття в суглобах і м’язах;

 • знімаються м’язові спазми і болі.

 

Помітний результат поліпшення стану поверхні шкіри вже після першої процедури.

Систематичне проведення обгортання допоможе позбутися від запасів підшкірного жиру, усунути целюліт, підвищити тургор шкіри і провести детоксикацію організму.

 

Основні протипоказання до процедури:

 • Утримайтеся від процедури під час менструального періоду. Найкращий варіант – провести обгортання через 2 дні після закінчення «критичних днів».

 • вагітність;

 • серцево-судинні та онкологічні захворювання;

 • варикоз і тромбофлебіт;

 • порушення роботи сечостатевої та ендокринної систем організму;

 • незагоєні рани, подряпини і запалення на шкірі.

Напишіть нам